Uczniowski Klub Sportowy "GIMNAZJON"
przy SP nr 4 w Wieliczce, ul. Krzyszkowicka 18 a
zaprasza na imprezę rekreacyjną
z okazji Święta Niepodległości,

która odbędzie się w dniu 11 listopada /niedziela/ w sali gimnastycznej Szkoły w godz. 17.00 – 20.00.

W programie m.in. recital pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu Yanabanda połączony ze wspólnym śpiewaniem wybranych utworów.

W części rekreacyjnej przewidziano ćwiczenia gimnastyczne, konkursy i zabawy dla chętnych w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej.
Zajęcia poprowadzą trenerzy UKS wraz ze studentami AWF.

Na zakończenie odbędą się pokazy gimnastyki sportowej i akrobatyki oraz cheerleaderek. Przewidziano również sportowy poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Kolejny raz pragniemy uroczyście i radośnie uczcić rocznicę odzyskania niepodległości. Niech wydarzenie to będzie dla nas okazją do duchowych i artystycznych przeżyć a przy tym fizycznej aktywności.

Wstęp wolny.

Prosimy o zabranie butów na zmianę.

Zachęcamy również do udziału w Wielickim Biegu Niepodległości organizowanym w tym dniu przez Urząd Miasta i Gminy. Zapisy od godz. 12.15 w Magistracie. Dystans dla dzieci i dorosłych to ok. 1 km – do pokonania przez każdego, wystarczy tylko motywacja!